štafety Klacky [4] Open - finále PPŽ

Ve které firmě jsou nejlepší o-běžci? A který pražský nebo středočeský oddíl má nejlepší dětskou štafetu? Rozhodne se na Klacky 4 Open:

  • 4. ročník závodu firemních štafet v orientačním běhu
  • závod dětských štafet Žaket Pražského poháru žactva
  • závod Open Mix štafet

Ve středu 19. června v Dobříši na Vlašce, start od 17 hod.

Informace k závodu:

20.6. - uzavíráme 4. ročník štafetového závodu Klacky Open, který byl letos uspořádán oddílem OK Dobříš. Jednalo se o pořadatelskou premiéru našeho mladého oddílu. Věříme, že si všichni účastníci závody užili, získali cenné orienťácké zkušenosti a ti nejlepší také hodnotné ceny od našich partnerů (Salomon, Igráček, Pivovary Lobkowicz a Sedlčanský). Spoustu krásných fotek najdete v naší oddílové fotogalerii

Těšíme se opět někdy na viděnou v lesích okolo Dobříše. Tou nejbližší příležitostí bude už v sobotu 29.6. jeden ze závodů seriálu Brdman Adventure - terénní triatlon Dobříšský tvrďák. A koncem prázdnin plánujeme na Vlašce uspořádat další z orienťáckých tréninků s několika jednoduššími tratěmi, které budou k dispozici jak orienťákům, tak i široké veřejnosti. 

20.6. - oficiální výsledky zveřejněny. Zpracování výsledků během závodu bylo ovlivněno velkým množstvím změn v sestavách některých štafet, použitím jiných čipů, než byly nahlášeny ve startovní listině apod. (díky tomu nebylo možné tisknout lístečky s mezičasy tak, jak je při závodech běžné). I tak je ale většina diskvalifikací způsobena naražením špatné kontroly.

19.6. - vítězem kategorie firem a staronovým majitelem putovní dřevěné trofeje - Klacků, se stal tým Mapy.cz. Kompletní výsledky přineseme během čtvrtka.

Ztráty a nálezy po závodě: kromě už vydaných věcí jsme po závodě posbírali: SI čip, dětské běžecké boty, dedáčové kalhoty, kraťasy. Ozvěte se na pořadatelský mail.

19.6. - zveřejněna aktuální startovní listina závodu.

18.6. - draft volných borců: SK Kamenice má volnou jednu šikovnou holčičku na Linii, OK Dobříš nabízí jedno volné místo v HD14 (mimo soutěž). Zájemci o volná místa a nabídky volných závodníků pište do vzkazů v levém sloupci stránky.

17.6. - kdo přemýšlí, jak na Klacky, může jet s Kotlářkou a Tretrou autobusem ze Smíchovského nádraží, bližší informace na stránkách Pražské oblasti.

16.6. - zveřejňujeme pokyny k závodu včetně plánku centra. Doporučujeme důkladně prostudovat zejména méně zkušeným účastníkům. Případné dotazy zodpovíme při prezentaci.

16.6. - čas pro změny ve složení štafet a doplnění sestav (jména a čísla SI čipů) máte do pondělí 17.6. do 20 hod. Další změny budou možné až při prezentaci. Doporučujeme vyplnit soupisky předem on-line přes systém ORIS, urychlíte tím svou prezentaci před závodem. Soupisky firemních štafet posílejte mailem na okdobris@seznam.cz, ty se přes ORIS neaktualizují.

14.6. - scházejí se nám ceny pro nejlepší štafety. Medailisté dětských kategorií se mohou těšit mj. na hračky a hry od Igráčka, starší děti a dospělí na zajímavé ceny od Salomonu, pro firemní a Open Mix štafety jsou navíc připravené výběr pivních speciálů od Pivovarů Lobkowicz a zrajících sýrů Sedlčanský.

K termínu uzavření přihlášek registrujeme celkem 87 štafet, konkurence bude velmi kvalitní!

11.6. - upřesnění rozpisu: také dětské tratě jsou smíšené, tj. součástí týmu je min. jedna dívka. Štafety, které nemají k dispozici žádné děvče, mohou startovat, započítáme je do výsledků, nebudou ale vyhlášeny na stupních vítězů.

4.6. - tratě jsou postaveny a kontroly proběhány. Po povodňových deštích jsou louky a bažinky poctivě nacucané, většina lesa je ale překvapivě suchá. Okrajové části lesa jsou tak akorát jednoduché pro dětské kategorie. Centrální jádro lesa je naopak dost nepřehledné, jedná se určitě o jeden z nejtěžších terénů v okolí Prahy, zejména pro rychle rozběhlé štafety. Máte se na co těšit!

Přihlášky pro OB oddíly přes systém ORIS.

Zveřejňujeme rozpis závodu.