Rozcestník pro trenéry

Slouží POUZE pro potřeby trenérů a vedení oddílu. Běžní členové nemají přístup k jednotlivým dokumentů. Prosím nežádejte o přístup, nebude vám povolen. Děkujeme za porozumění.

Rozpis tréninků a závodů

2024 celý rok adresář s tréninky termínovka závodů 2024
2023 celý rok adresář s tréninky  
2022 celý rok adresář s tréninky  

 

Garanti akcí a vícedenních závodů

Na každou oddílem pořádanou akci a na skoro každé vícedenní závody máme "garanta akce". Garant má na starost mimo jiné zajistit společné ubytování a případně koordinaci dopravy účastníků tam a zpět. Aktuální rozpis v tomto souboru.

 

Rozdělení členů do skupin

Členové oddílu jsou rozděleni do pěti věkových a výkonnostních skupin. Červená, oranžová, žlutá, zelená a modrá. Aktuální rozdělení v tomto souboru.

 

Rámcový tréninkový plán HDR - DH21

Celková koncepce tréninků v OK Dobříš se odvíjí od tzv. stupˇnů rozvoje v OB. V zahraničí, ale už i v Čechách je zpracováno mnoho metodik jak efektivně rozvíjet děti a mladé lidi v dovednostech potřebných v orientačních sportech. Pro potřeby trenérů a rodičů vznikl souhrnný a jednoduchý návod do těchto metodik.

 

Individuální hodnocení dovedností a výkonnosti

Co se nesleduje, to se nezlepšuje. I z tohoto důvodu je nutné sledovat výkonnost a úroven dovedností potřebných v orientačních sportech. Inspirovali jsme se Švédským systémem pro hodnocení a použili ho pro naše sveřence. V tomto dokumentu jsou aktuální data pro všechny členy oddílu.

 

Zápisy z porad

Trenérský tým se schází pravidelně každé první pondělí v měsíci a řeší dění v oddíle. Pro potřeby trenérů je na každou poradu vedena agenda, zápis a úkoly k individuálnímu řešení. Agenda, zápis a úkoly jsou dokumentovány v tomto souboru.

 

Rozdělení kompetencí v oddíle

Pro potřeby vedení oddílu vznikl tento dokument, kde jsou rozděleny pravomoce, odpovědnosti a kompetence za jednotlivé agendy v řízení oddílu.