12.9.2021 Veřejný a náborový závod, Dobříš - mapa Kazatelna

***
Děkujeme všem za účast.
Sluníčko svítilo a na připravené začátečnické tratě se vydalo celkem 136 účastníků.
Věříme, že jste si orientační výlet v lese na Kazatelně užili a těšíme se na setkání příště.
Poděkování patří městu Dobříš za finanční podporu akce z grantu na sportovní činnost a společnosti Colloredo-Mannsfeld za souhlas s konáním závodu v jejich lesích.
Za organizátory
Jana Bochenková
***
 
 
V neděli 12.září 2021 pořádá oddíl OK Dobříš závod Středočeského a Pražského oblastního žebříčku v orientačním běhu na mapě Kazatelna u Dobříše. Startovat se začíná v 10:30.
 
Pro veřejnost budou připraveny nesoutěžní náborové tratě Z1 (délka 2,2 km) a Z2 (3,1 km, mapově obtížnější), na které jsou srdečně zváni sportovně založení zájemci z řad veřejnosti všech věkových kategorií. Tyto tratě lze absolvovat jednotlivě i ve skupině, trať není vyfáborkovaná. Účastníci razí průchod kontrolou kleštičkami do průkazky, kterou obdrží na prezentaci. Čas startu (po předchozím odprezentování se) není pevný, účastníci se pouze musí dostavit na start v rozmezí cca 10:30 -12:30 hodin. Start pro veřejnost bude oddělený od "závodního" startu a budou zde k dispozici zkušení členové oddílu, kteří začátečníkům poradí, jak na to.
 
Pro děti do 10 let bude připravena také nesoutěžní vyfáborkovaná trať "TF". Fáborky provedou závodníka přes všechny kontroly, ovšem oklikami, s možností najít zkratku - závodník musí tedy stále sledovat mapu a vědět, kde je. Rodiče zde mohou děti "stínovat"..
 
Centrum závodu a parkoviště aut: Lokalita Dobříš - Brodce
Prezentace pro veřejnost: cca 9:30-12:00 hodin
Čas startu veřejnost: cca 10:30-12:30 hodin
Vzdálenost Centrum-Start: cca 1,6 km
Cíl je v centru závodu.
 
V případě dotazů nás kontaktujte na oddílový email: okdobris@seznam.cz
 
Za trenéry nejmladších dětí
Jana Bochenková, tel. 602 394 614