Trenéři oddílu

Červená skupina:

Martina Bochenková Martina Bochenková - akreditovaná trenérka 2. třídy v orientačním běhu, držitelka certifikátu „Zdravotník dětských akcí“. Aktivní závodnice ve všech typech orienťáku - „pěším“ OB, lyžařském (LOB) i na kole (MTBO). Licence rozhodčí OB - R1. Věnuje se extrémním závodům typu survival.
Pavel Janda Pavel Janda - akreditovaný trenér 2. třídy v orientačním běhu a aktivní sportovec zejména v orienťáku a horolezení. Baví ho sdílet radost ze sportu v přírodě.
Jindřich Houska Jindřich Houska - nadšený orientační běžec, držitel licence Rozhodčí a stavitel tratí 3. třídy a správce oddílových map. Kromě orientačního běhu se věnuje horolezectví, cestování, běhům do vrchu a běžkám.

Oranžová skupina:

Tomáš Etrych - "zapálený" outdoorový sportovec vyznávající Zátopkovo krédo "Když nemůžeš, tak přidej!" Snaží se předávat pozitivní vztah ke sportu svým i dalším dětem. Dlouhodobě vede dětský turistický oddíl, své zkušenosti chce využít v našem oddíle.
Jan Hruška - Nadšený hobby běžec, účastník městských maratonů i lesních krosů a samozřejmě orienťáku. Zkušenosti s trénováním dětí získává jak s vlastními čtyřmi (všechny běhají orienťák), tak při organizaci různých dětských akcí v rámci spolkové činnosti ve svém bydlišti. Držitel licence trenéra T3 a rozhodčího a stavitele tratí R3.

Žlutá skupina:

Pavel Jiroušek - Rekreační sportovec mající rád zejména sporty v přírodě jako je běh, horské kolo či trek. Orientačnímu běhu se věnuji s přestávkami bezmála 30 let a rád se o své zkušenosti podělím s dětmi, které o to mají zájem.
Jana Nová - trenérka 3. třídy v orientačním běhu. Nadšený orienťák - z rekreačního orientačního běžce se propracovala na solidní závodní úroveň. Spoluzakladatelka oddílu.

Zelená skupina:

Markéta Žižková - rekreační běžec, kterého nadchl orienťák. Své zkušenosti ráda předám dál nejen svým dětem.
Ondřej Španěl - dlouholetý člen oddílu, turista s vášní pro mapy a odlehlá nebo málo prozkoumaná místa, cyklista a běžec (maratony, horské běhy), otec pěti synů, kteří postupně oddílem procházejí. Rád se věnuji hlavně menším dětem, vidím v nich budoucnost. Licence rozhodčí OB - R3
Jana Bochenková – akreditovaná trenérka 2. třídy v orientačním běhu, dlouholetá závodnice v OB (a také LOB a MTBO) a matka dvou dcer, které dovedla až k závodní elitní úrovni. Licence rozhodčí OB - R3. Spoluzakladatelka oddílu. Orientačním během žije přes 30 let a své zkušenosti a nadšení předává nové generaci.