Žebříček B na mapě EDUARD

23.06.2024 21:40

O uplynulém víkendu se naši borci zúčastnili žebříčku B, který se konal u dolu Eduard nedaleko Jáchymova. Shromaždiště bylo přímo na dole Eduard, a sobotní klasika a nedělní middle se kroutily okolo samotného dolu. Počasí přálo po oba dva dny, bylo polojasno, ani teplo, ani zima, prostě optimál na běhání.

Sobotní klasika byla moc pěkná, stavitel nás tahal podél kup, kupek, rýh a jiných zbytků po těžbě, podívali jsme se do několika údolí a mnoha hustníčků. Terén byl poměrně dobře průběžný a myslím, že se to většině běžců líbilo. Naši borci se snažili a některým se závod opravu povedl. 

Bětka Kašparová vyhrála kategorii D18B a Zuzka Hrušková se umístila třetí na D10.

Petra Košťáková doběhla na 6. místě v D35B.

Jakub Janda doběhl na 7. místě v H20B.

 

V neděli byla na pořadu krátká trať. A opět se staviteli povedla, vedla přes jámy, prohlubně, rýhy, kupky a hustníčky a byla poměrně rovinatá. I na KT se našim borcům dařilo a to daleko více než v sobotu. Možná se už trochu s jiným terénem sžili.

Bětka Kašparová opět vyhrála kategorii D18B, velká gratulace k doublu !!!!

Zuzka Hrušková si na KT doběhla opět pro třetí místo, Zuzi jen tak dál.

Přemek Žižka doběhl na druhém místě v H18B a Jakub Janda na druhém místě v H20B. Velká gratulace.

Petra Košťáková doběhla na 7. místě v D35B.

Vašek Lorenc doběhl na 6. místě v H18B.

Radek Gregor doběhl na 8. místě v T3.

 

Všem gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme celé výpravě za vzornou reprezentaci. Byli jsme vidět nejen na trati, ale i při vyhlášení, kdy naši borci měli jeden z největšíh aplausů.

 

Přímo ze závodů odjížděl Štěpán Jiroušek na Letní Olympiádu dětí a mládeže, tak držte palce od pondělí do čtvrtka výběru žactva Středočeského kraje a Štěpánovi zvlášť.

za trenéry

 

Tomáš

 

 

—————

Zpět