Velikonoční soustředění 2024

08.02.2024 20:05

Další rok je za námi a Velikonoční soustředění se blíží. Tentokrát se po několika letech opět podíváme do Jizerských hor.

Soustředění nabízí výbornou možnost potrénovat v mapově zajímavých terénech, kam se běžně nedostaneme. Také je to příležitost se více zkamarádit s dalšími členy v oddíle!

 

Termín: 29.3. – 1.4. (příjezd v pátek na odpolední trénink, končíme v pondělí po obědě)

Místo: Jizerské hory, Chata MUHU v Jindřichově, https://mapy.cz/s/nutonucune (50.7511214N, 15.1937300E)

Ubytování: Nově zrekonstruovaná horská chata. Většina pokojů s vlastním sociálním vybavením, několik pokojů s koupelnou na chodbě.

Cena: Cca 1950 Kč na osobu za celý pobyt (3 noci) včetně plné penze. Poplatek za psa 200 Kč na den. Tentokrát není možné snížení ceny za kratší pobyt.

Stravování: Plná penze včetně odpolední svačiny a pitného režimu. Pokud má někdo omezení stravy ze zdravotních důvodů, připište to do poznámky v přihláškovém systému a pokusíme se úpravu stravy domluvit.

Přihlášky: Hlašte se v přihláškovém systému do 24.3. Do poznámky prosím připište požadavky na stravu a počet lidí navíc, kteří pojedou s Vámi (neuvádějte znovu ale ty, kteří jsou již piřhlášení přes přihláškový systém). Počet lidí navíc uvádějte pouze u jednoho přihlášeného.

Počet míst na chatě je omezený. Pokud bude počet přihlášených větší, než je kapacita chaty, budou si muset ti později přihlášení najít sami ubytování někde v okolí. Na chatě bude ale možné zajsitit stravu.

Program: Budeme trénovat v nádherných terénech Jizerských hor. Tréninky budou probíhat dopoledne i odpoledne. První trénink je v pátek odpoledne, v pondělí dopoledne končíme tradiční velikonoční honičkou.

Terén je výškově hodně členitý s mnoha skalkami a kamenitým povrchem. Budeme trénovat různé aspekty oreientačního běhu. Obtížnost bude přizpůsobená různým věkovým kategoriím. Dospělí se mohou hlásit buď do dětských a dorosteneckých kategorií nebo si zvolit delší, ale mapově jednodušší kategorii (T3).

Kromě toho se můžete těšit i na další program a večerní rozbory proběhlých tréninků.

 

Další informace a přesný program budou zveřejněny cca 1-2 týdny před soustředěním.

S případnými dotazy se obracejte na mě (email: jindrich.houska@seznam.cz, tel.: 724 578 560).

 

Těšíme se na Vás na další společné akci.

Jindra & trenéři

 

—————

Zpět