* Aktualizace - fotky * Poslední závody podzimního žebříčku a jeho příjemné rozuzlení. Přehled licencí do roku 2022.

07.11.2021 20:23

Fotky jsou v oddílové fotogalerii na rajčeti :

okdobris.rajce.idnes.cz/202_Vyhlaseni_soutezi_druzstev_a_jednotlivcu_-_Revnice_7.11.2021/

***

O víkendu 6 - 7 listopadu se konaly poslední dva oblasťáky v Řevnicích. V sobotu se běžela za krásného počasí zkrácená klasika a v neděli za podzimního sychravého počasí krátká trať. V obou závodech se nám podařilo dosáhnout na pěkná umístění.

V sobotu si pro druhé místo v D16 doběhla Julča Bambousková, Tonda Jiras také doběhl na druhém místě v H16 a Ondra Hošek doběhl třetí v T2. Mezi dospělými se dařilo Janě Bochenkové, která vyhrála D55, Pavlu Jirouškovi, který vyhrál H35K, a Radim Vaculovič také vyhrál, a to kategorii H45K.

V neděli se dařilo Báře Blehové, 3. místo v D10, Julče Bambouskové, 1. místo v D16, a Honzovi Jirasovi, 1.místo v D16. Dále se dařilo Petře Petrilákové, která obsadila 1. místo v D45, a Anně Dostálové, 1. místo v T2.

Kromě ostřílených závodníků vyrazily na kamenité brdské svahy i nové děti, které přišly do oddílu na podzim, máme ze všech radost. Terezka Nalezencová byla dokonce 5. na trati D10F v sobotu a v neděli byl na trati TF na 6. místě David Murgaš. Pochvalu zaslouží i další nováčci - Müllerovi na H10F a Košťákovi, Emma byla v sobotu 5. na D10F.

Krátký výčet úspěchů našich svěřenců v podzimním Středočeském žebříčku mládeže:

Laura Pecklová a Bára Blehová získaly 3. a 4. místo v D10; Amálka Petriláková, 2. místo v D14; Annabelle Magazu a Bětka Kašparová, 2. a 3. místo v D16; Julča Nentvichová, 1. místo v D18; Franta Jiras a Honza Porsch, 1. a 2. místo v H12; Ondra Matys, Lukáš Magazu, Jonáš Etrych, Přemek Žižka a Kryštof Peckl, 2. a 4.-7. místo v H14; Honza Jiras, 1. místo v H16.

Potěšující je, že se dařilo i těm, kteří již na podzim běželi vyšší kategorii, jako například Amálka Petriláková a Justýna Baštová, které si vyběhly perfektní  2. a 9. místo v D14 a obě  licenci B. Bětka Kašparová, která v D16 získala celkově skvělé 3. místo a má také licenci B. Jonáš Etrych, který se v H14 umístil na krásném 5. místě a také získal licenci B. Tonda Jiras, který zářil celý podzim v H16, má "bohužel" licenci A, tak se do žebříčku nepočítal, útěchou mu budiž licence A, kterou si vyběhl ze Žebříčku B Čechy. Licenci A si vybojovali ze ŽA resp. MČR v D16 Julie Bambousková a Barča Housková a v H18 Matouš N. Petrilák. Dobrá práce!

Těmito dvěma závody se uzavřel podzimní žebříček a celá sezóna oficiálních závodů 2021. Je skvělé, že se našich svěřencům velice dařilo. Ze všech závodů oblastních žebříčků (jaro, podzim), celostátních závodů Žebříčku A, B a Mistrovství ČR jsme získali celkem 26 licencí B a 4 licence A.

Do roku 2022 si licenci A nebo B ponesou tito závodníci - viz tabulka pod odkazem:

docs.google.com/spreadsheets/d/1YrUAXn5ldr1w5vXNltHdubvSz2S1a5TV/edit?usp=sharing&ouid=113993967074506228507&rtpof=true&sd=true

A na konec potěšující zpráva, v družstvech dětí a mládeže jsme v rámci Středočeské oblasti získali za rok 2021 dvakrát první místo a k tomu krásný pohár. Velká pochvala a gratulace všem, kde se po celý rok snažili a bojovali na závodech. Byli jste skvělí!