Poslední jarní trénink na Vlašce = bojovka!

26.06.2026 18:31

Včera jsme se rozloučili s jarní sezónou tradiční bojovkou na Vlašce. Roztržitý bůh Orientus, který pomáhá všem orienťákům, aby se neztratili, se v tamním nepřehledném hustníku sám ztratil a po dlouhém bloudění navíc uvízl pod kořenem. Vypravili jsme na jeho záchranu celkem 5 týmů, které statečně prošly nástrahami poťouchlých chytačů a nakonec ... místo Orientuse našly v jezírku poklad. Pravý poklad v tomhle neuvěřitelně horkém počasí, tedy celou bednu zmrzliny!!!

K Orientusovi se nejspíš vrátíme zase příští rok, do té doby musí vydržet :-)

A vy všichni si užijte léto, prázdniny a letní vícedenní závody! Určitě se s většinou z vás uvidíme nejpozději na konci srpna na Interkompasu!

Honza + trenéři

 

Fotky z bojovky jsou v oddílovém albu

 

—————

Zpět