Mistrovství oblasti v nočním orientačním běhu 4. 11. 2022

05.11.2022 09:02

V pátek navečer se na mapě Keltské hradiště (Praha-Zbraslav) běželo odložené společné mistrovství Pražské a Středočeské oblasti v nočním orientačním běhu (NOB).

Počasí slibovalo, že to bude po celodenním dešti opravdu nevšední zážitek. Zážitek to skutečně byl, ale bylo to pěkné, jen trochu bahnité a uklouzané. Z našeho oddílu se zúčastnilo několik statečných, které neodradil ani studený déšť:).

V kategorii D14 se na 1. místě v rámci Středočeské oblasti umístila Amálka Petriláková (celkově 2. místo). Stejného výsledku dosáhl v kategorii H14 Jonáš Etrych. Doběhl 1. v rámci naší oblasti a celkové 2. místo.

V hlavní kategorii mužů H21 se mistrem naší oblasti stal Matouš Petrilák (celkově 3. místo) a na druhém místě v oblasti doběhl Martin Snížek (celkově 6. místo).