Krátká trať Nový Knín 2018

22. září 2018, Nový Knín

Vítejte na stránkách závodu v orientačním běhu - podzimního žebříčku pražské a středočeské oblasti na krátké trati, který pořádá OK Dobříš v sobotu 22. 9. 2018 v nově zmapovaném prostoru u Nového Knína. Pro závod jsme vybrali zajímavý terén s mnoha porostovými a terénními detaily, v západní části pak množstvím remízků a polootevřeného prostoru. Věříme, že se Vám náš závod bude líbit, a budeme se snažit, abyste z Nového Knína odjížděli spokojeni.
Děkujeme majitelům lesa za možnost uspořádat tento závod a partnerům za podporu akce i činnosti našeho klubu.

 

29.5. - foto z lesa

Prostor závodu je pestrý, jak je pro "middle" třeba. Letecké pasáže dovolí dobrým běžcům rychlé tempo, na dohledávky v hustnících si ale bude dobré zpomalit. Srázků, kamenů, kupek, prohlubní, borůvčí ... je v prostoru opravdu hodně, ideální pro krátkou trať. A k tomu na zpestření remízková pasáž v závěrečné fázi závodu. Několik fotek pak jako pozvánka do centra závodu v areálu Oplocenka, kde se bude líbit především dětem. Přesvědčte se sami v naší fotogalerii z lesa.

26.2. - zveřejněn rozpis závodu

Všechny základní informace pro účast na závodě najdete v rozpisu.

19.2. - nová mapa
Do závodu ještě daleko, ale to nejdůležitější už máme připravené. Pro závod jsme vytvořili novou mapu, v létě ji ještě čeká aktuální revize. Terén je pro krátkou trať ideální, rozhodně se máte na co těšit - viz ukázky mapy.

 

 

Podrobnější informace k závodu najdete na tomto webu začátkem léta. Zatím pilně trénujte a závoďte na jiných závodech v naší oblasti :-)