Víkendové závody oblastního žebříčku na Točné a ve Svárově (1.-2.10.2022) a Středočeské žebříčky po 3.kole

02.10.2022 16:45

O proběhlém víkendu se konal druhý a třetí závod OŽ, tentokrát na Točné u Cholupic a u štoly sv. Vojtěcha u Svárova. Oba závody byly krátké tratě. Počasí na obou závodech nám poměrně vyšlo, pokud byl déšť, tak jen jemný a netrvající dlouho. Tratě byly hezké, na obou závodech pestré s údolími, údolíčky, rejhami a prohlubněmi.

Oddíl se v bohaté konkurenci při obou závodech neztratil a opět jsme získali pěkná umístění na malé i velké bedně, a to v konkurenci Pražské a Středočeské oblasti současně.

V sobotním závodě gratulujeme

• Lauře Peklové k 2. místu v D12
  • Ondrovi Matysovi k 3. místu v H14
  • Tondovi Jirasovi k vítězství v H18
  • Petře Petrilákové k vítězství v D45
  • Luboši Nentvichovi k vítězství v H60

I dalším se dobře vedlo, Štěpánka Haisová byla 6. v D10F, Bětka Kašparová obsadila 6. místo v D16, Vašek Dostál obsadil 4. místo v H10, Štěpán Jiroušek obsadil 6. místo v H12, Přemek Žižka obsadil 4. místo v H16, Tomáš Etrych obsadil 6. místo v H45, Michael Aschermann obsadil 5. místo v H75, Anna Dostálová obsadila 5. místo v T2.

• Jindrovi Houskovi k 3. místu v H35

Dále Janě Nové k 6. místu v D45, Lukasovi Magazu, který obsadil 4. místo v H14, Přemek Žižka obsadil 4. místo v H16, Mírovi Petrilákovi k 6. místu v H55, Luboši Nentvichovi k 5. místu v H60, Los Jagovi k 4. místu v T3, Kláře Nentvichové k 5. místu v T3.

Všem závodníkům blahopřejeme k hezkým výkonům a držíme palce do dalších závodů.

Pokud se podíváme do středočeského žebříčku mládeže a dorostu po polovině podzimního žebříčku  https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=7104, tak si naši svěřenci vedou velmi dobře. Téměř neexistují kategorie (kromě D18 a H18), kde bychom neměli zástupce na malé nebo velké bedně. Opravdu potěšující je, že máme průběžně ve 4 kategoriích naše zástupce na vedoucí pozici - Bětku Kašparovou v D16, Vaška Dostála v H10, Jonáše Etrycha v H14 a Přemka Žižku v H16.

A Středočeská soutěž družstev? Skvělé: Žactvo 2.místo a dorost 1.místo. Zde je žebříček družstev.

Co na to říci: "Jen tak dál!".