Víkend plný závodů oblastního žebříčku - 3., 4. a 5. závod OŽ

08.10.2023 20:08

O proběhlém víkendu se konaly dokonce tři závody oblastního žebříčku. V sobotu byl na pořadě dvojzávod u Jílového u Prahy, a to lesní sprint a krátká trať. V neděli byla klasická trať v Úvalech.

První závod by se dal jednoduše nazvat "vrstevnicovka" na mapě s měřítkem "4 000". Vzhledem k úplně čistému vysokému lesu na mapě téměř chyběly jakékoliv porostové detaily a jediné co bylo důležité byly vrstevnice, jámy, prohluvně apod. Na podobné mapě se odpoledne běžela i krátká trať, ale již v klasickém "10 000" měřítku. Oba závody byly mapově těžší, a především sobotní dopolední lesní sprint naše svěřence poměrně dost prověřil.

V neděli se běžela klasická trať v rovinatém terénu mezi Klánovicemi a Úvaly. To byl naopak spíše "běžák", v lese byla hromada cest a hustníků.

A jak se dařilo našim borcům:

Lesní sprint -

D35 - Petra Petriláková - 1. místo v kategorii, T3 -  Anna Dostálová - 1. místo v kategorii