Velikonoční soustředění 2018

04.02.2018 20:35

Velikonoce se nezadržitelně blíží a s nimi i tradiční oddílové soustředění. Opět máme možnost 4 dny intenzivně trénovat a bavit se. Zejména pro nové členy oddílu je to dobrá příležitost seznámit se s ostatními.

Stejně jako v minulých letech pojedeme do Poslova Mlýna u Doks. Letos jsou na programu všechny 3 etapy závodu Velikonoce ve skalách (platí, že „nejlepší trénink je závod“). Kromě toho budou připraveny i další tréninky a nepřijdete ani o pondělní orientační běh s pomlázkou.

Termín: 30.3. – 2.4. (příjezd v pátek dopoledne rovnou na závod, končíme v pondělí po obědě)

Místo: areál Poslův mlýn poblíž Doks

Ubytování: pokoje s jednoduchým vybavením. Pozor: kvůli účasti na závodech jsme letos neobjednávali obědy. Na shromaždišti závodu budou stánky s občerstvením, které můžete využít.

V rámci ubytování budou zajištěny:

  • pátek: večeře
  • sobota: snídaně, večeře
  • neděle: snídaně, večeře
  • pondělí: snídaně, oběd

Pokud máte zájem o bezlepkovou stravu, napište tuto skutečnost do poznámky u přihlášky. Příplatek za jídlo bez lepku je 50 Kč/den a osobu.

Cena: děti do 9 let 310 Kč, ostatní 340 Kč/den s polopenzí, tj. celkem (včetně pondělního oběda) 980, resp. 1090 Kč (plus rekr. poplatky) za celou akci. Z grantů města Dobříš a MŠMT bude oddílovým dětem vyplácen příspěvek na ubytování. Podmínkou je mít do soustředění zaplacené oddílové příspěvky na jarní sezónu.

Placení:  Platba za soustředění (pobyt + startovné za dospělé a děti neplatící čl.příspěvky)  bude hotově na místě Janě Bochenkové. Přehled plateb po rodinách bude k dispozici na webu v týdnu před soustředěním.

Program: v pátek, sobotu a neděli se zúčastníme závodu Velikonoce ve skalách. Podrobnosti najdete v rozpise závodu, centrum závodů Nedamov (15 km od Doks) a Jestřebí  (8 km). Kromě toho budou na odpoledne nebo večer připraveny další tréninky nebo doprovodný program. V pondělí se můžete těšit na tradiční orienťák s pomlázkou. Holky by tedy měly začít trénovat a kluci se otužovat.

Program tréninků bude ještě upřesněn. Některé tréninky spojíme s dalšími oddíly, které budou trávit Velikonoce také v Poslově mlýně.

Přihlášky: V přihláškovém systému jsou dvě různé položky pro soustředění a pro závod. Nezapomeňte se přihlásit na oboje! Termín přihlášek na závody je 10.2.

 

—————

Zpět