Úspěšné Mistrovství oblasti na krátké trati

14.05.2023 06:03

V sobotu se konal závod oblastního žabříčku pražské a středočeské oblasti a zároveň se jednalo o Mistrovství oblasti na krátké trati. Sobotní závod se běžel v krásných lesích okolo Lubence. Tratě nebyly náročné ani po fyzické, ani po mapové stránce a tak časy vítězů kategorií byly velmi rychlé. A naši borci se ve výsledcích neztratili, výsledky zde, získali jsme několik krásných umístění v rámci závodu jako takového:

Na bedně se umístili:

Jonáš Etrych  - 1.místo v H14

Bětka Kašparová - 2. místo v D16

Hubert Košťák - 2. místo v H10

Jana Bochenková - 2. místo v D55

Petra Košťáková - 3. místo v D35

a ještě jsme získali několik umístění na velké bedně: Petra Petriláková - 4. místo v D45, Alena Kopáčková - 6. místo v D55, Fanda Jiras - 6.místo v H14, Martin Snížek - 5. místo v H21L, Lubomír Nentvich - 5. místo v H65, Klára Nentvichová - 5.místo v T4.

V rámci Středočeské oblasti se posléze vyhlašovali i Mistři na jednotlivých tratích, a naši členi nedopadli věru zle,

získali jsme celkem tři první místa: Hubert Košťák v H10, Jonáš Etrych v H14 a Martin Snížek v D21;

tři druhá místa: Bětka Kašparová v D16, Fanda Jiras v H14 a Lukas Magazu v H16.

dvě třetí místa: Terka Hrušková v D10 a Adam Kašpar v H12.

Všem gratulujeme v výborným výkonům, děkujeme za vzornou reprezentaci a držíme palce do dalších závodů. Ať to běží a mapuje! Fotku budou brzo zde.