Nejlepší výsledky roku 2012

31.12.2012 19:55

Přestože sbírání medailí není hlavním smyslem naší sportovní činnosti, určitě nás těší, že děti v sobě mají sportovního ducha a soutěživost a že se na závodech opravdu snaží. Zatímco začátkem roku vozili ze závodů medaile jen naši dva nejlepší závodníci Jessica s Jáchymem K., během roku se postupně přidávali i ostatní. A to jak na závodech Prahy a středočeského kraje v OB, tak i na velkých mezinárodních akcích, ale třeba i na závodech místního brdmanského seriálu či podzimní Velké Kunratické. Následující výčet ukazuje jen umístění našich borců na stupních vítězů. Zmínku si ale zaslouží i umístění Matěje Štěpa v dlouhodobé soutěži, který ve své kategorii skončil na 5. místě ve středočeském kraji. Už teď se těšíme na rok 2013, kdy nám s dalšími odběhanými tréninky a závody určitě spousta medailí do oddílové sbírky přibude.

 

Medailová umístění členů OK Dobříš v roce 2012

 

15. 4. 2012  Březina u Rokycan - závod žebříčku Pražské a Středočeské oblasti ČSOS

                        kategorie D10L               1. místo                   Jessica Kastnerová

                        kategorie H10L               3. místo                   Jáchym Kučera

 

22. 4. 2012  Praha – Lipence  - závod žebříčku Pražské a Středočeské oblasti ČSOS

                        kategorie D10L              2. místo                   Jessica Kastnerová

                        kategorie H10L              2. místo                   Jáchym Kučera

 

28. 4. 2012 Dobříš – Jarní běh pro zdraví - kros

                        kategorie Dívky             2. místo                   Jessica Kastnerová

                                                           3. místo                   Julie Nentvichová

                        kategorie Hoši              1. místo                   Maxmilián Dudla

                                                           2. místo                   Jáchym Kučera

                                                           3. místo                   Vilém Bernard

 

20. 5. 2012 Slavče - závod žebříčku Jihočeské oblasti

                        kategorie D10               3. místo                      Veronika Arnoštová

 

27. 5. 2012 Zálesí - závod žebříčku Jihočeské oblasti

                        kategorie D10               2. místo                      Veronika Arnoštová

 

2. 6. 2012 Dobříš - Gore Brdman Cross – závod dvojic na MTB podle mapy

                        kategorie A děti            1. místo                     Jáchym Nový a Jana Nová

                                                           2. místo                     Jáchym Kučera a Pavel Kučera

                                                           3. místo                     Jakub Hronza a Jan Hronza

                        kategorie D děti            3. místo                     Táňa Kovalčíková a Martin Nový

 

5.-8. 7. 2012 Bečov nad Teplou - 4-etapový závod v OB

            celkově: kategorie D10L          3. místo                       Veronika Arnoštová

 

            1. etapa: kategorie D10L         3. místo                       Veronika Arnoštová

            2. etapa: kategorie D10L         3. místo                       Veronika Arnoštová

            3. etapa: kategorie D10L         2. místo                       Veronika Arnoštová

            4. etapa: kategorie D10L         3. místo                       Veronika Arnoštová

 

25.- 26. 8. 2012  Malá skála  3-etapový závod Pěkné prázdniny v Českém ráji

            celkově: kategorie D10L         2. místo                       Veronika Arnoštová

                          kategorie H10L         3. místo                       Jáchym Kučera

 

            1. etapa: kategorie H10L         1. místo                       Maxmilián Dudla

            2. etapa: kategorie D10L         1. místo                       Julie Nentvichová

                                                         2. místo                       Veronika Arnoštová

            3. etapa: kategorie H10L         3. místo                       Jáchym Kučera

 

13.-14. 10. 2012  Krtely - 2- etapový závod Vodňanský kapr

            celkově: kategorie DF              2. místo                       Jessica Kastnerová

                          kategorie HF             2. místo                       Jáchym Kučera

                                                         3. místo                       Jakub Janda

 

            1. etapa: kategorie DF             2. místo                       Jessica Kastnerová

                          kategorie HF             3. místo                       Jakub Janda

 

            2. etapa: kategorie DF             2. místo                       Jessica Kastnerová

                          kategorie HF             1. místo                       Jáchym Kučera

                                                         2. místo                       Jakub Janda

 

21. 10. 2012 Babice - závod žebříčku Pražské a Středočeské oblasti ČSOS

                        kategorie H10L           1. místo                       Martin Snížek

           

27. 10. 2012 Kamenice - závod žebříčku Pražské a Středočeské oblasti ČSOS

                        kategorie D10L            1. místo                       Michaela Vlašaná

                                                          2. místo                       Jana Lorencová

                        kategorie H10L             1. místo                       Ondřej Štěpo

                                                          2. místo                        Teodor Dudla

 

4. 11. 2012 Praha – Bohnice - závod  žebříčku Pražské a Středočeské oblasti ČSOS

                        kategorie D10             2. místo                       Veronika Arnoštová

 

11. 11. 2012 Praha – Velká kunratická – kros

                        kategorie Kluci mladší  3. místo                       Michal Koval

 

 

Výsledky z OB u všech registrovaných závodníků lze najít na:  http://www.bestik.cz/vysledky

—————

Zpět