Julie Bambousková mistryní ČR na MČR na KT v D16 - Nová Ves n. Nisou, 4.-5.6.2022

06.06.2022 10:49

O víkendu 4.-5.6.2022 se na svazích pod Černou Studnicí konalo Mistrovství ČR na KT v orientačním běhu.

Gratulujeme Julii Bambouskové, která ustála roli favoritky a v náročných terénech vybojovala svůj první mistrovský titul a to v kategorii D16 ! Je to obrovský a zasloužený úspěch pro Julii a čest a radost pro oddíl a také inspirace pro mladé začínající závodníky.

Výprava mládeže OK Dobříš s právem startu na MČR (již to je dobrý výkon!) měla v sobotu na programu kvalifikaci a v neděli finále. Do finále A postoupila z kvalifikace jen Julča (z každého ze 2 rozběhů postupovalo 9 nejlepších), do finále B pak Matouš Petrilák a Jenda  Jiras v H18 a Bětka Kašparová a Barbora Housková v D16, ostatní běželi finále C.

Technický doprovodný tým běžel v sobotu i v neděli veřejný závod. Pochvala patří Tomášovi Hruškovi, který byl v neděli druhý na trati Jahoda - úroveň DH12.

Televizní reportáž na ČT4-sport byla odvysílána 9.6. - podívejte se na finále D21 a H21!

Nedělní výsledky finále jsou v ORISu a oddílové zde.