Aktuálně...

15.05.2019 08:05

Ahoj všem,

posílám některé aktuality a upozornění na dění a akce, které by Vás mohly/měly zajímat

 

Možnost nákupu Siac air čipů

– na podnět rodičů a dětí js oslovil prodejce s žádostí o lepší cenu. Máte možnost objednat pro sebe či svoje děti nový čip s možností bezkontaktního ražení kontrol na vybraných závodech za zvýhodněnou cenu 1650Kč pro členy OK Dobříš. Čip je možné rovněž používat klasickým způsobem i na závodech s kontaktním systémem. Uzávěrka 26.5. Více info v přihláškovém systému(PS)  Závěrečná bojovka – ve středu 26.6 proběhne závěrečná bojovka zakončená pokladem a opékáním buřtů. Sháníme dobrovolníka, který by připravil ca hodinovou hru zakončenou nalezením pokladu. Hlaste se, včetně doprovodů v poznámce, v PS.

 Klacky open

– již tradiční výprava dětských i dospěláckých štafet na závod do Prahy. Pojedeme místo tréninku 19.6 opět busem a věřím, že postavíme rekordní počet štafet. Půjdeme tak našim dětem příkladem. Hlaste se v PS jako jednotlivci, v případě kompletní štafety(dospěláci) pište do poznámky. Děti poskládáme.

Bazar na webu

– víte, že …máte možnost na našich web stránkách nabídnout ostatním použité či jiné věci, kt by se mohly ostatním hodit? Inzerujte a nahlížejte ku prospěchu všech, nejlépe s telef kontaktem a v případě prodeje i s informací, že již není aktuální.

 Prázdninová fotosoutěž s barvami OK Dobříš – premiéra prázdninové akce o fotografii s OB tématikou. Pošlete zajímavou, vtipnou či netradiční OB fotografii s barvami OK Dobříš ze své prázdninové cesty, výletu či dovolené, na které jste zachyceni s dresem, bundou, ponožkami či čelenkou na email martin.bambousek@seznam.cz. Fotky s vaším souhlasem zveřejníme a vybereme tři nejlepší. Nezapomeňte při tom na bezpečnost při focení! Bude upřesněno na stránkách OK Dobříš do 15.6.

 

Jedeme na vodu

 

– velice oblíbená vodácká výprava opět v režii Honzy Fialy. Po loňské bezchybné organizaci, pěkném počasí i bezva náladě nám Honza znovu organizuje víkendový výlet po Otavě. Hlaste se v PS dříve než bude pozdě a s loděmi odjede někdo jiný…J

 

Emailový update

– některé děti již dorostly a mají své vlastní emaily. Někteří dospělí email zase změnili. Pošlete Vaši změnu, aby se zprávy ze systému či aktuality dostaly na to správné místo. Některé děti nemají o oddílovém dění tušení do doby, než jim to řeknete…

 

To je vše. Díky všem. Kteří se dočetli až sem. A za vaše aktivity, které nás posouvají společným směrem.

 

Pěkné květnové dny, Martin

 

—————

Zpět