Členové oddílu


Trenéři oddílu:

 

Červená skupina:

Martina Bochenková -  akreditovaná trenérka 2. třídy v orientačním běhu, držitelka certifikátu „Zdravotník dětských akcí“.  Od mala je aktivní  závodnice  ve všech typech orienťáku - „pěším“  OB, lyžařském (LOB) i na kole (MTBO). Licence rozhodčí OB - R1. Dále se také věnuje extrémním závodům typu survival.
 
 
Pavel Janda - akreditovaný trenér 2. třídy v orientačním běhu a aktivní sportovec zejména v orienťáku a horolezení. Několik let se amatérsky věnuje trénování nejen svých dětí a baví ho sdílet radost ze sportu v přírodě.

 

 
Jindřich Houska - nadšený orientační běžec, držitel licence Rozhodčí a stavitel tratí 3. třídy a správce oddílových map. Kromě orientačního běhu se také věnuje horelezectví, cestování, běhům do vrchu a běžkám.
 
 
 

Oranžová skupina: 

 

Tomáš Etrych - "zapálený" outdoorový sportovec vyznávající Zátopkovo krédo "Když nemůžeš, tak přidej!" Snaží se předávat    pozitivní vztah ke sportu svým i dalším dětem. Dlouhodobě vede dětský turistický oddíl, své zkušenosti chce využít v našem oddíle.

 

 
Jan Hruška - Nadšený hobby běžec, účastník městských maratonů i lesních krosů a samozřejmě orienťáku. Zkušenosti s trénováním dětí získává jak s vlastními čtyřmi (všechny běhají orienťák), tak při organizaci různých dětských akcí v rámci spolkové činnosti ve svém bydlišti. Držitel licence trenéra T3 a rozhodčího a stavitele tratí T3.
 
 
 

Martin Bambousek - motto: "Zážitek nemusí být pozitivní, ale intenzivní".  Několik let se na amatérské úrovni věnuje běhání, tvoření s dětmi, a to nejen vlastními. Jeho největším úspěchem je, že se mu daří předávat nadšení z pohybu v přírodě dalším a dalším dětem. 

 
 
 

Žlutá skupina:

 
Pavel Jiroušek - Rekreační sportovec mající rád zejména sporty v přírodě jako je běh, horské kolo či trek. Orientačnímu běhu se věnujis přestávkami bezmála 30 let a rád se o své zkušenosti podělím s dětmi, které o to mají zájem.
 
 
 
 Jana Nová - trenérka 3. třídy v orientačním běhu. Nadšený orienťák - z rekreačního orientačního běžce se propracovala na solidní závodní úroveň. Spoluzakladatelka oddílu.

 

 

 

Zelená skupina: 

Jana Bochenková akreditovaná trenérka 2. třídy v orientačním běhu, dlouholetá závodnice v OB (a také LOB a MTBO) a matka dvou dcer, které dovedla až k závodní elitní úrovni. Licence rozhodčí OB - R3. Spoluzakladatelka oddílu. Orientačním během žije přes 30 let a své zkušenosti a nadšení předává nové generaci.

 

Markéta Žižková - rekreační běžec, kterého nadchl orienťák. Své zkušenosti ráda předám dál nejen svým dětem. 

 

 

 

Pomocná trenérka (praktikantka): Michaela Vlašaná

Martina Bochenková - trenérka 3. třídy v orientačním běhu, držitelka certifikátu „Zdravotník dětských akcí“.  Aktivní  závodnice  ve všech typech orienťáku - „pěším“  OB, lyžařském (LOB) i na kole (MTBO).  Medailistka z MS juniorů v MTBO v r. 2007.

Martin Bambousek -motto: "Zážitek nemusí být pozitivní, ale intenzivní".  Několik let se na amatérské úrovni věnuje běhání, tvoření s dětmi, a to nejen vlastními. Jeho největším úspěchem je, že se mu daří předávat nadšení z pohybu v přírodě dalším a dalším dětem.