The best of...

23.11.2014 10:48

Závodní sezóna 2014 skončila, je čas na malou rekapitulaci. I když výsledky nejsou to nejdůležitější, těší nás, že letošní rok byl nejúspěšnější v historii našeho klubu.

Zaměříme-li se jen na hodnocení dětí OK Dobříš, dá se ve stručnosti říci, že postupně obsazujeme stupně vítězů v kategoriích od 6 do 16 let (HDR, HD10L - HD16). Naše výsledky přitom nestojí jen na několika vybraných jedincích, máme širokou základnu nadšených dětí ve všech třech věkových/výkonnostních skupinách. Alespoň pár nejdůležitějších čísel:

• 32 dětí se během roku 2014 minimálně jednou probojovalo na stupně vítězů
  • celkem jsme letos získali 98 umístění na 1. - 3. místě na závodech lokální, ale i celostátní či mezinárodní úrovně (pouze děti)!
  • 8 dětí si vyběhlo výkonnostní licenci B (nejvyšší možná úroveň v žákovských kategoriích)
  • 7 dětí bylo díky svým výsledkům nominováno do krajského výběru a zúčastnilo se MČR oblastních družstev

Přehled všech umístění mezi nejlepšími třemi v jednotlivých závodech sezóny je v sekci "naše úspěchy".

Speciální prémii - běžecké ponožky v designu OK Dobříš - si za aktivní účast na podzimních závodech vybojovalo celkem 40 dětí a dospělých. To znamená, že zhruba polovina oddílu jezdí na závody pravidelně a jen během podzimu se zúčastnila min. 6 akcí. Zde je seznam těch, kdo se na vánoční besídce mohou těšit na slíbenou odměnu (číslo = počet startů v podzimních závodech):